Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerveren kardra...

Minecraft szerveren kardra például blindness effektet rakni?

Figyelt kérdés
Láttam 1-2 módszert hogy hogyan lehetne kardra olyan effektet rakni, mint például amikor megütöd a player-t akkor mérgezést kap X ideig... Ezt általában commandblockos testfor-al oldják meg. Viszont én egy nagyobb szervert készítek és szerintem erre ez a megoldás nem a legjobb. Szóval a lényeg a lényeg akinek még nem esett le, hogy hogy lehetne azt megoldani, hogy ha mondjuk megütöd a playert egy adott kardal, akkor a rajta lévő effekt miatt vakságot kap mondjuk 5másodpercig? Mc edittel, lehet körülbelül5 db effektet rakni néhány tárgyra (attribute filters-el) de jó lenne nagyon ha többet is lehetne. Valakinek ötlet hogy hogyan valósítsam meg ezt nagyban? Köszönöm a válszokat előre is!

#Minecraft #plugin #Minecraft plugin #minecraft commandblock
2015. máj. 10. 22:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!