Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps 2 slimen lehet softmodolni?

Ps 2 slimen lehet softmodolni?

Figyelt kérdés
Neten láttam,hogy lehet slim ps2-n softmodolni csak a slimen nem lehet játszani softmodosan ez igaz?Mert a haverom szeretné megcsinálni ezt a slim gépén és szeretne vele pendrivésan játtszani csak az a baj,hogy slimje van és állítólag (ő is így tudja),hogy nem lehet slimen játszani csak fat en ez mennyore igaz?Meg az,hogy itthon nekem csak dvd lemezem volt és nem cd lemezem akkor a dvd vel nem lehet kiírni?

2015. máj. 11. 17:52
 1/7 anonim válasza:

Slim-en is lehet nézd meg a konzolod alját milyen szám van rajta olyat keress ami így kezdődik hogy:SCPH ez után egy 5 számjegyből álló számsorozat következik ha az első szám nem 9-es akkor biztos fut rajta a softmod,ha 9-es keres egy olyan karaktert általában a vonalkód felett jobbra található egy számból és egy betűből áll ha 8b-nél magasabb sorozat akkor a konzol valóban alkalmatlan a softmodra.


A programot tudomásom szerint cd-re kell kiírni,viszont ha a géped nincs chippelve akkor nem fogja a telepítőt elindítani{ez egy ördögi kör} kénytelen leszel a programot valakitől megvásárolni.

2015. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezt tudtam az SCPH részét és azt is,hogy hagyan lejet soft modolni csak a baj az,hogy nincs olyan ismerősöm akinek lenne chippelt ps2-je..
2015. máj. 18. 07:08
 3/7 anonim válasza:

Igen sajnos nekem se volt én egy hirdetési oldalon találtam valakit aki felrakta a memoria kártyára a programot 1000ft-ért nekem megért enyitt,ha érdekel megadom az elérhetőségét.

Amúgy ha van olyan ismerősöd akinek a memóriakártyán már fen van a program az is jó nem feltétlenül kell chippelt konzol.

2015. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hello légszi elküldenéd ezt azt oldalt?
2015. júl. 20. 20:57
 5/7 anonim válasza:

Hát konkrétan a softmodot nem hirdeti mivel nem nagyon szabadi ő ps2 játékokkal foglalkozik.

Itt egy hirdetés: [link]

Hívd fel vagy írj neki!

2015. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi,mennyi idő alatt végez meg minden?
2015. júl. 23. 16:18
 7/7 anonim válasza:
Én személyesen mentem el a lakására igazából két kattintás volt 5-perc se.
2015. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!