Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri wow cata-ba hol lehet...

Tauri wow cata-ba hol lehet legtöbb silvert bányászni?

Figyelt kérdés
(ne linket írjon aki ír mert a legtöbb "ore farm" téves)

2015. máj. 13. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:

a legtöbb ore farm nem téves, csak te szutyok törtöt használsz, és az eredetin máshol vannak az ércek.

Azt se ártott volna megmondani, allis vagy hordás vagy mondjuk.

2015. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt én is tudtam csak nem akartam ennyire részletesen leírni a "téves" fogalmát, ezért írtam a kérdésbe hogy taurin nem pedig sima wowon mert tisztában voltam ezzel a ténnyel

azt pedig hogy horda vagy alli azé nem írtam mert sokakat befolyásolja válasz minőségében ez a szarság hogy"MELYIK OLDALON ÁLLSZ" (neked már a tauri is elég volt ahhoz) amúgy is simán betörök ellenséges területekre ha az kell

és nem azért nem játszok sima wowon mert a tauri ingyenes hanem mert tauri 99%-a tud magyarul, ennyi erövel aki metin mesterezik sima metin helyett azt is le kell lőni? (utálom a metint de nincs jobb példám)

2015. máj. 13. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
westfall Alwexton farmsted-től balra van egy bánya lejárat, ott sok van.
2015. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2015. máj. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!