Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Outlast rajongok ez most hogy...

Outlast rajongok ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Van az az első rész ami Outlast néven van, azt láttam egy olyat ami Outlast Whistleblower ez most az első résznek a folytatása vagy előzménye? mert ha nem akkor ez milyen rész?

mert azt is láttam hogy készül a második része is.



2015. máj. 13. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
a WB egy kiegészítő, ami az első (egyetlen) Outlast folytatása. NEM hivatalosan nevezték eddig az Outlast 2-nek.
2015. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A WB csak egy DLC (Downloadable Content). Az Outlast közben játszódik, amiben ugyebár Milessal kellett menni. A WB-ben egy másik karakterrel kell lenni, aki a Murkoff Corp.-ban dolgozott, mint rendszergazda.

És igen, jön a folytatás, ami Elméletileg 2016/q2-ben várható. Csak ugyebár a RedBarrels egy nagyon kicsi cég (12 fő), ezért lassabban mennek a munkálatok.:) Ahogyan én olvastam a történet már megvan. :) Teljesen más karakterrel és más helyszínen fog játszódni, de igyekeznek összekötni a 2. Epizódot a Mount Massive Asylummal.:) Remélem segítettem.:D

2015. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előzmény és folytatás is egyben:) az alapjatek előtt kezdődik de utána ér véget

2. Válaszoló, honnan szerezted ezeket az infokat a 2. Részről? :D

2015. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, a tavaly októberi bejelentésen kívül semmiféle hírt nem találtam azóta sem a 2. részről. Második hol olvastad?
2015. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!