Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes játszani...

Szerintetek érdemes játszani a Star Wars the old republiccal?

Figyelt kérdés

Eddig taurin játszottam wow-val, de már nem köt le, a tera online se, és a Star Wars mint film bejött.

Szerintetek érdemes a játékkal játszani?

meddig köt le?

mennyit kell vele foglalkozni?

milyen a story?

és mennyire f2p

és vannak magyarok rajta?

köszi előre is!



2015. máj. 13. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes vele játszani! :D
2015. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A válaszok sorrendben:


Érdemes vele játszani.


Ezt nem lehet megmondani, ismerek olyat, aki napi 5 órát játszik vele, van, aki pár óra alatt megunja.


Definiáld a "foglalkozást".


A sztori a legjobb az összes MMORPG közül. Csak így egyszerűen. Simán elmenne single játéknak is.


Free to play ugyan, de az ingyenes játékosok mindenben rettenetesen korlátozva vannak, a karaktergenerálástól a kereskedelmen és a jutalmazáson át a chatig és a supportig minden. Többek között ezért is hagytam abba.


A magyarokhoz nem értek, nem játszom magyarokkal.

2015. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld pacsi.

Viszont azt hogy érted, hogy nagyon le van korlátozva a F2P játékos? Mert ha egy két fajjal nem lehet játszani, vagy nem lehet ilyen meg ilyen jól kinéző petem stb... az nem olyan nagy baj. Vagy úgy értetted hogy egy F2P játékosnak esélye sincs egy fizető játékossal szemben?

2015. máj. 14. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Hatalmas előnyhöz vannak jutattva a fejlődésben azok, akik pénzt ölnek bele. Nem érdemli meg a f2p rangot igazából...
2015. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!