Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben szerinte...

B1nc1 kérdése:

League of Legends-ben szerintetek milyen role-ra hasznalhato az uj champion? (Ekko)

Figyelt kérdés

Az ability-ei nagyban csak cc nem sok damage-et ad. Amivel azt mondanam, hogy support. De nincs meg a tank-iesseg illetve a support (heal/shild) spell neki. Ami inkabb arra utal, hogy mid lenne (foleg, hogy ami damage-et ad azt ap-ben adja). De a middel mag az a baj, hogy close tartget-es, ami azt jelenti, hogy oda kell gyalogolnia a minionhoz hogy megulje, nem ranged-ek az auto attack-jai. Igaz tud duge-olni de azert en nem szivesen vinnem mid-re ebben a tank metaban

Szerintetek hol lenne a legjobb?



2015. máj. 14. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Jungle elsősorban. Utána pedig szerintem midre, néhány hős ellen - mint például orianna, aki kiszolgáltatva lesz ellene, mint ahogy rek sai ellen is, a mozgékonyság miatt.

De jungle elsősorban.

2015. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jungler/support elsősorban, midre pedig inkább a papírabb/inmobilisabb championök ellen. De mivel melee, ott is hátrányban lesz eleinte.


Inkább utilityre épít, az tény, de support attól még lehet, pont a cc miatt (lásd Zyra). AP championnek nem előnyös az, ha melee, és itt ez most ki is fog ütközni. Szerintem előbb-utóbb (mivel nerfet fog kapni, az fix) kiszorul midről le botlane-re supportnak (Zyrával is ez történt), vagy junglernek jungle-be.

2015. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem látom benne a supportot. 3 mpig tart, míg használni tudja a w-jét, w passzív 30% alatt lévő ellenfelekre többet sebez, erre semmi szüksége egy supportnak. A q túl sok manát fogyaszt, az e-nek és az ultinak megint nincs értelme. Junglebe talán, szerintem jó lenne a clear speedje, és a w-jét is ki tudná használni a szörnyek ellen, de csak nagyon pusholó laneket tudná hatékonyan gankelni, mert a w-nek idő kell, az ultival meg nem akarsz visszamenni a junglebe. Egyébként egy lane bully lesz, topon vagy miden. Ha egy Q betalál, e-vel odaugrik -> AA és passzív mssel elfut. Talon és Zed is melee, mégis midesek. Szerintem Ekko is inkább mides lesz, igényli a bluet.
2015. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mid top jungel mert tanknak is lehet epiteni de a dmg je akkor se lessz keves es ha pl neki nem kell elkezdeni kihatalnija a tf bol a elfogy a hpbol mert akkor csak megnyomod az ultidat es maradhatsz is meg. De midlenre is ezert jo pl egy zed ellen. Elnyomod a kombod (szerintem) w e q lesebzed nagyon erre a zed radultizik. Te tuleled az ulti komoblyat mert te is elultizol es meg par autoattackal meg is lehet olni. A jungelbe meg mar az elozo kommentben el lett magyarazva hogy mier jo.
2015. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A honlapon azt olvastam mides.:)
2015. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!