Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz ez a rémhír a Talking...

Igaz ez a rémhír a Talking Tomról és Angliából? Tényleg pedofilok vannak a háttérben?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm már korábban mesélte, hogy Angelázott, és egyszercsak kiírta angolul, hogy "Fordítsd magad felé a kamerát." De a barátnőm nem csinálta, ezért később kiírta játék, hogy "Idegesíteni akarsz?" Aztán egy másik barátnőm mesélte, hogy Tom megkérdezte tőle, hol lakik és mi a neve. És végül egy harmadik barátnőm mesélte, hogy a macska szeme valódi, egy pedofil áll a háttérbe, és elvileg tök sok gyereket elraboltak emiatt. Szerintem ez rohadt ijesztő, de igaz ez?

2015. máj. 15. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
én pedig a római pápa vagyok, nem tudom mi értelme van tele szemetelni az oldalt, ott van a rohadt kereső jobb felső sarokban. heti 3 ilyen sza*rágó kérdés kerül ki a válasz pedig még mindig NEM...
2015. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaz? Nem...

Ha valaki meg is tenné ezt, hogy játékokból keres gyerekeket akkor az hülye. Meg ha "ismeretlen" akar lenni, akkor nem rakja bele a saját képét vagy live- (élő-) Be magát... Ez cask egy hülye kitalálció. Én letöltöttem és nincs semmi a szemébe..


Ja meg ha meg is kérdezi, hogy hola laksz, mi a neved, mi a telefonszámod, és mondjuk ezt nem szeretnéd megdni, megadsz egy kamu telefonszámot/nevet illetve helyszínt.


A gyerekrablás pedig így is úgy is lesz, (ha letörlik a Google Play áruházból a játékot vagy nem..) sajnos!

2015. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Vagyok, még azt akartom mondani, hogy 14/f vagyok!
2015. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kacsa az egész. Amint elfelejtik az emberek, felröppen a hír megint. A gyerekrablás tőle rohadtul független. Aki meg olyan sültbolond, hogy megadja a címét és a nevét, azon nem lehet segíteni...

Hogy látna át a képernyőn a macska szeme? Max. az előlapi kamerát tudná használni, de ilyen nincsen akkor sem.

2015. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezeket creepypastáknak hívják, unatkozó dagadt 15 éves gyerekek ki suli után, hogy ezzel riogassák a sok hülyét.
2015. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*találják ki suli után
2015. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze, és átlátnak a telefon pixeljein
2015. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is hallottam ilyeneket.

Azt mondják a nevedet, a lakcímedet, a telefonszámodat kérdezi meg.Állítólag azt is kérdezi, hogy mikor mész haza az iskolából.Van olyan ember aki szerint ezek teljesen átlagos kérdések és vannak olyanok is akik rögtön összeesküvés-elméleteket csinálnak ezzel kapcsolatban.

Én személy szerint nem nagyon hiszek ebben.Egy kamera kinő a képernyőből?Most komolyan.

Igaza van a 2. kommentelőnek.Aki meghackel egy ilyen játékot az nem rakja magát a macska szemébe.

Ez inkább csak egy jó biznisz a gyártónak, mert vannak olyanok akik csak ezért töltik le.

2015. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ijesztő V betűs sztori, a Viacom logóról sokkal dúrvább, mert a V betű állítólag megcsócsál miután kiugrik a monitorodból


https://www.youtube.com/watch?v=_Wk4HuuIE4w


A videó neve "V of Doom" de a Doom helytelen, mert a Doom minden idők legjobb játéka

2017. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!