Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World Of Tanks 9.8 Teszt...

World Of Tanks 9.8 Teszt Szerver? Igaz ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap kaptam a hírt az egyik barátomtól, hogy a World Of Tanks 9.8 - as Test Server nyitva van, a mai napig is. (2015.05.15.) Igaz ez? Mert már átvágtak jocikáék nem egyszer azzal, hogy test server nyitva, meg, adtak linkeket, én pedig letöltöttem, és kiderült, hogy kamu, nincs nyitva.. Be sem engedett a játék. És ráadásul a gépem csomó időt dolgozott a Teszt szerver kliens letöltésével.. Emberek, most igaz ez? Ha tudtok róla valamit, osszátok meg velem, mert eddig engem csak átb***tak. És eléggé felidegesítettek ezzel.. Ha a World Of Tanks 9.8 Test Server (2015.05.15.) Most is megy, akkor légyszives írjátok le nekem, hogy most tényleg megy, vagy csak kamu az egész.. Le se töltsem.

Pozitív válaszokat várok.



2015. máj. 15. 17:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést. Jocika nevét kis betűvel írtam. Nézzétek el. ;)
2015. máj. 15. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

amig ezt a kerdest kiirtad magyarazattal egyutt addig 10x felnezhettel volna a jatek oldalara es megnezd hogy van-e teszt, ha meg gyenge az angolod akkor a wotinfo...

manapsag nem divat gondolkozni?

2015. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ember... Mondták már, hogy a kérdésre válaszolj inkább??

A negatív hozzászólásokat tartsd magadba.. Egyébként is, nem gyenge az angolom. De nem volt már időm utána nézni, szóval csak gyorsan kipostoltam ide. Egyébként is, az után, hogy kiírtam a kérdést, nem is voltam itthon elég sokáig. (Szóval nem volt időm utána nézni, mert lassú a gépem, és nem tölt be elég sok weboldalt... Közéjük tartozik a wothungary is. Szóval a hülyeségeid tartsd magadba.. -.-"

2015. máj. 16. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] 9gb a drágaság, de miért nem wot gyakorló csatában rendezitek le a dolgot. (pedig jocikáék tökös gyerekek nem kellene róluk rosszat írni amikor 3as szakaszban nyomulnak minden csatát lehoznak)
2015. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek írnám. Hogy nem arról a Jocikáról van szó. :)
2015. máj. 21. 15:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Ide már ne írjatok. Mert már nem nézem őket.
2015. máj. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!