Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW Taurin hogy lehet szerezni...

WOW Taurin hogy lehet szerezni lovat?

Figyelt kérdés
Hali srácok!Nemrég elkezdtem a taurival játszani,és jelenleg 20-as szintű human warrior karakterem van.Na,de a lényeg az,hogy 20-as szinttől elvileg lehet petem.Igazából teljesen nem értek még a játékhoz,azért kérdezem.Tehát,Stormwind-ban odamentem egy csajhoz,aki mellett ott ült egy lovon egy másik csaj,és nálla lehetett a lovakkal kapcsolatban tanulni.Megtanultam az első dolgot,és a másik csaj pedig a Horse Breeder volt,és 90-ezüstért vettem nálla egy lovat,de a lovat sehogy sem tudom megidézni.Azon is gondolkoztam,hogy ez nem egy ló,hanem hozzá valami féle cucc,de akkor hogyan lehet lovam?3x 90 ezüstöt dobtam ki érte,mert fogalmam sincs,hogy hogy lehetne lovam.A válaszokat előre is köszönöm.

2015. máj. 16. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Spellbook and abilitys és mount fül.

Ha megadod a kari neved nyomhatjuk együtt.

2015. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!