Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek ilyen játékot?

Ismertek ilyen játékot?

Figyelt kérdés

Harcolós, amiben egyénileg szabod meg a karaktered kinézetét (tehát nem az előre elkészített, adott kasztokhoz tartozó kinézetek). Pl. bemész egy boltba és veszel ilyen ruhát meg olyan cipőt, felrakod a karakteredre és úgy harcolsz utána a szörnyekkel.

FONTOS, hogy NE olyan játékokat írjatok, amelyekben valós pénzzel megvásárolható fizetőeszközök által / prémium tagsággal lehessen ruhát vásárolni, hanem a játékban található pénzzel.

Ilyen játék volt pl. a zOMG! aki ismeri. Hasonlót keresek.

Mindegy, hogy letöltős / online, nyelv is.



2015. máj. 17. 14:29
 1/7 anonim válasza:

Elder Scrolls 5: Skyrim Legendary Edition


Csak ajánlani tudom, eszméletlen jó!

2015. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ez biztos ráillik arra, amit keresek...? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy adott valahány kinézet, ami esetenként a felszerelésenként változik (pl. egy legendás szett máshogy néz ki, mint egy ritka ruha).

Ahogy említettem, én olyat keresek, amelyben egyedi karaktered lehet, tehát ilyen hajat is vehetsz meg olyan szemet és stb. Szóval, ez olyan játék, mint amit én keresek?

2015. máj. 18. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Részben ilyen az Archeage. Persze nagyon sok costume fizetős tartalom, de ez nem kizárólag valós pénz lehet. Mindent credit, loyality tokan, vagy goldért vehető. A loyality a patron státuszú felhasználóknak naponta termelődik. A credit az APEX nevű tárgy felhasználásával keletkezik vagy vásárolható. Az Apexet meg megveheted játékpénzért az aukciósházban. Végső soron majdnem minden elérhető ingyen is, csak sok játékidővel, de persze az első patron befizetés sokat segít (utána akár 0 valós pénzzel is fenntarthatod a patron tagságot).


Visszatérve az alapkérdésre:

- A karakter kinézete generáláskor teljesen jól és szabadon meghatározható. Ksőbb ezen lehet módosítani, de az nem olcsó (valós pénzben az, játékpénzben attól függ mennyit kínálnak eladásr aa játékosok). Sok fegyver és vért van a játékban. Mindegyiknek egyedi a kinézete, de módosíthatóak is. Mondjuk én nem nagyon szórakoztam ezzel, de egy másik kinézetet rá lehet másolni az eredeti tárgyra és akkor teljesen másként fest. Emellett szerezhetőek kosztümök is, amik igen jól festenek és szintén a vértezetet módosítják (teljes vértben is kinézhetsz öltönyös úriembernek, nyúljelmezes bolondnak, fegyencnek, vagy épp kalóznak. Van persze sokkal több opció). Minden ilyen egyedi testreszabós itemre jellemző, hogy nem olcsóak annyira és a jobbak creditért vagy loyalityért vehetőek. Egy részük továbbárusítható, így ingame goldért is megvehető. Mások csak saját felhasználásúak. A kasztod nem befolyásolja a kinézetedet. Emellett szabadon választhatsz a skillágak közül, de mind külön fejlődik ha aktív.

2015. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

B&S amit ajánlani tudok. Blade&Soul


Tény és való, kezdéskor a karaktered alapkinézete adott és csak bizonyos határokig változtathatsz, de utána már felfegyverzés szempontjából teljesen szabad. De ezt tényleg 110%-ban kell érteni. A ninjádra ugyanúgy ráadhatsz varázslóköpenyt meg botot. Ez waroknál nagyon hasznos dolog, mivel:

Bizonyos mágusok ha eléggé felfejlesztik, van egy "visszatérítés" képességük, aminek az a lényege, hogy amilyen támadás őket éri, az 2x-esen megy vissza a támadónak.

Így szoktunk például olyan trükköket alkalmazni, hogy egy harcos karakterre (rohadt nagy dmg) ráadunk varázslócuccokat, majd war elején kimegyünk az ellenfél csapata elé. Ugye ők úgy látják, mintha te varázsló lennél, nem fognak nekiállni támadni, mert félnek, hogy visszatérítést fogsz használni. (a visszatérítés nem karakter távolságú, hanem teljespályás) Amíg ők várnak, te gyorsan átváltasz a legerősebb fegyveredre (egy kétkezes villámló kard jelenleg a legmagasabb) majd elkezded őket kaszabolni :D A sokktól általában nem csinálnak semmit, úgyhogy ezzel a trükkel kapásból az elején le lehet szedni 5-6 enemy-t. Viszont az is jó, hogy nem lehet arra hagyatkozni, hogy "jajj már megint ez a trükk", ugyanis nem lehet észrevenni. Az enemy nem tudja megállapítani, hogy te most tényleg varázsló vagy, vagy sem :D És általában nem mernek kockáztatni :)

2015. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsóra. Nincs valami név/kaszt jelölés megjelenítés? Csak mert ha a harcosod fölé víve az egeret kíírja a mágusköpeny ellenére, hogy izomtibi a nyóckerbő', akkor az azért gyanus lehet. No, majd utánanézek.
2015. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Névjelölés van. De abból nem fogsz rájönni. A játékosok nagyrésze generált nevet használ (általános fantasy nevek), pont az ilyen lehetőségek miatt, ugyanis nem ez az egyetlen. Ráadásul mivel a harcosnak is lehet tanítani egy-két alapvarázslatot amit a mágus is tud, még hatásosabb tud lenni. Kasztmegjelölés viszont nincs. Valamint minden kaszt lehet akármilyen kinézetű. Tehát a karakteralkotásnál egy varázsló testfelépítését is csinálhatod olyanra mint egy tank, de a tank-ot is csinálhatod olyan kicsire, mint a mágus.
2015. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából valami kaszt vagy stílusjelzésre gondoltam (ha van ilyen a B&S -ban). Ha nincs ilyesmi és egy harcos vígan elvan egy papírvékony mágushacukában és még nem is feszül a kigyúrt habtestén az nem feltétlen pozitívum. Mondjuk vicces lehet...

Pl Ballsdeep69 nevű karakter közeledik feléd a csúcsos sipkájában (és böszme nagy szöges buzogányt rejtegetve a háta mögött). Infóként viszont olvasható ha kijelölöd (vagy föléviszed az egeret) hogy Paladin, vagy valami kevéssé odaillő mágus kaszt. No, az bukta. :)

2015. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!