Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csináljak Minecraft...

Hogyan csináljak Minecraft szervert ha Routerem van, és azt akarom hogy a barátaim feljöhessenek?

Figyelt kérdés

Bukkit szervert akarok csinálni, csak routerem van, és csak én tudok feljönni. A Routerem valami Tenda nevű valami.. Kérlek, segítsetek! Valaki leírná lépésről lépésre hogy kell, mert én nem igazán értem.

Ha beírom a keresőbe: 192.168.0.1 akkor admin, admin, és nincs olyan forward valami. Kérlek segítsetek, fontos lenne..



2015. máj. 17. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre vannak youtubén a TUTORIALOK...amúgy rendelj,sokkal egyszerűbb és élvezhetőbb lesz.
2015. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem úgy van... És nem akarok rendelni mikor én is megtudom csinálni ingyen...
2015. máj. 18. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, és kedves #1! Régen tényldeg baromi egyszerű volt szervert csinálni, az eula.txt-ben bejelölted, hogy egyetértesz az eulával, aztán a szerver kényedre-kedvedre konfigurálhattad. DE! A mojang 2013-ban mrgcsinálta azt, hogy a szervert kb. lehetetlen legyen portforwardolni (régen ez simán ment, de ha most akarsz protforwardolni, hát az szinte lehetetlen. LEgalábbis otthon igen). Most kérdezhetnéd, hogy van akkor annyi minecraft szerver. Úgy, hogy a szerverek tulajai vagy nagyon jó programozók, megoldják a portforward problémát, és létrehoznak egy saját szervertermet VAGY a tulajok szerver bérelnek egy szolgáltatótól (infinity hosting, sunwell.hu, asszem a boxheadgaming is). Ezek a szolgáltatók val.szeg szintén tudják a portforward trükköt, és egyrész ezért, másrészt meg azért kell fizetni, hogy egyáltalán fenntartsák a szervert... De hamachi is szóba jöhet, mindjárt meg is próbálom hamachival, de állítólag az csak eredetiben működik..,
2015. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na megpróbáltam hamchiban, de a Minecraft szerver program el se indult.... K*va Microsoft. Úgy lerohasztották ezt a játékot, ahogy csak lehet. Marcus Persson(notch) pedig dögöljön meg, hogy eladta a minecraftot. Emiatt most nincs semmi új, csak néhány bugfix. (De mit lehet még javítgatni ezen a játékon, könyörgöm?)
2015. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Bár én nem kívánok senkire se rosszat.
2015. máj. 22. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!