Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem erdedeti sims, valaki?

Nem erdedeti sims, valaki?

Figyelt kérdés
nem erdeti a simsem és nem érdekel kinek mi a véleménye róla,az érdekelne hogy így akkor nem tudok online lenni? mert valami olyat ír ki hogy nincs regisztrálva pedig van originem meg minden..
2015. máj. 17. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
*eredeti
2015. máj. 17. 20:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Lopott játékkal multi? Van ám bőr a képeden.
2015. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

van :D

nem lehet mindenki olyan pénzes zsák meg okoskodós mint te :)

2015. máj. 17. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:

online lényege, hogy egy szerverre kapcsolódsz. Ha nem eredeti a játék, akkor a szervergép érzékelni fogja, hogy nem jó a megadott cd kulcsod és kidob.


Törttel single-özni lehet. Ami a pénzes dolgot illeti: A legtöbb játékot nem gyerekeknek készítik, hanem felnőtteknek, akik már dolgoznak és van rá pénzük.

Én nem nézem le azt, aki törttel játszik, én is a legtöbb játékot elsőre letöltöm, aztán ha úgy látom, tényleg dolgoztak és megérdemlik az elismerést, akkor megveszem.

2015. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is csak laptopra töltöttem le mert kíváncsi voltam milyen,de majd ha a gépemet megjavítják megveszem szerintem..
2015. máj. 17. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Már honnan lenne origined, ha nem eredeti?

origin=származás, eredet

2015. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem azt írtam hogy originál,hanem origin,tudod mi az?
2015. máj. 20. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!