Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A DOTA mennyire külömbözik a...

A DOTA mennyire külömbözik a loltól?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a lol közösség egy zsák kaki (hogy szépen fejezem ki magam) és át akarom magam hangolni dota-ra. kell-e valamit tanulnom ami csak ebbe van vagy elég az, hogy egy tapasztalt lol játékos vagyok?

2015. máj. 18. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

itemek elnevezése, vásárlási sorrend mindenképp.

Illetve Dota2 most pay for win lett, mivel van kisállatod amit lehet fejleszteni (és persze harcol is melletted). Egy win-ért 100 pontot kapsz, míg egy vásárlásért 4000 körüli összeget. Gondolhatod melyik éri meg jobban.

2015. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
dota tele van oroszokkal, emlékszem még mikor a lolban nem volt külön orosz szerver, na az volt a pokol. Gondolom bronz vagy, ott sok a gyökér de a dotában is ugyanannyi lesz.
2015. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem több, ráadásul a lol-ban bronz= dotában esélyed sincs,mert a lol a dota butított verziója.
2015. máj. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A dota közösség sem jobb, de mindenképp érdemes megpróbàlnod. Csak jobb ha pàran összeàlltok csapatba, kis szerencsével meg akit melléd rak random a rendszer lehet jó jàtékos.

Amenyiben meg nehezebb a dota azt meg lehet tanulni, de amig nem ismered a hösöket és a tàrgyakat addig nem lesz egyszerü az elején.

2015. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eléggé. Én most 3 év LoL után kezdek átpártolni a Dotára, habár nem új nekem a játék, bétában sokat játszottam.


A közösség nem mondanám, hogy jobb. Ott k u r w a, itt cyka. Egyszerűen meg kell tanulni leszarni.


Rengeteget kell majd tanulnod, ugyanis nagyon sokban különbözik a LoL-tól. Példának: itt nincs olyan, hogy mindig 2 bot 1 mid 1 top 1 jung, többféle képpen is fel lehet osztani (van, hogy 3 ember megy 1 lanere), rugalmasabbak a szerepek. Másik: a varázslat nem úgy sebez, hogy veszed az AP-t, hanem van egy fix sebzés és csókolom, így nem minden játékos a tárgyaktól függ a játékban. Az "ADC" ugyanúgy lehet közelharci, mint távolsági. És még sorolhatnám.

2015. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló obvious troll vagy sosem Dotáztál? Ugye tudod, hogy Dotában pénzfizetéssel CSAK ÉS KIZÁRÓLAG kozmetikai itemeket lehet szerezni, és hogy a compendium is csak azt ad...? Az "állatka" kérlek sétál melletted és közben cuki dolgokat csinál, semmi mást. Csak egy dísz. Istenem...


A többieknek pedig abban igaza van, hogy a community itt is trash, nem lesz könnyű transitionölni mert a játék összességében sokkal bonyolultabb (pl. turn rate az első, itt nem úgy van, hogy klikkelsz valahova és rögtön elindul a hősöd, meg is kell fordulnia). De 400-500 óra után megszokod, nyugi. Csak ne 1 herot mainelj, mert akkor semmit sem fogsz tanulni, próbáld ki mindet, és mindent rolet. Meg persze az itemeket is nézd át.


Ja, és buildek használatát nem ajánlom (ha már használsz, akkor is a Dota által "suggested items"-et, ne pedig a szar community által csináltakat).

2015. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!