Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 3 BEX ERROR?

Crysis 3 BEX ERROR?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy problémám, egy darabig jó volt a Crysis 3, majd miután letöröltem és nemsokára vissza is raktam, hozzáteszem ugyanazzal a telepítővel és ugyanazzal a beállításokkal, nem indul el, csak annyit ír: Zárja be a programot. Rákattintottam arra hogy keressen megoldást a neten, de nem volt semmi. Utánaolvastam, azt mondták driver csere megoldja, nem oldotta, próbáltam mozgatni, asztalra, simán a C be, stb, nem oldódott meg a baj. DX frissítés, semmi. Microsoft Visual C++ amennyit csak leltem (vagy 20 féle kb), semmi. Irtak olyat hogy Sajátgép>Tulajdonságok, stb stb stb, és az egyik fülön az Adatvégrehajtás megakadályozásánál hozzá kellene adni a kivételekhez, így működne, de nem engedte hozzáadni, mert a DEP el kell futnia. Rendszergazdaként próbáltam, ami csak eszembe jutott, nem bírom felfogni miért nem megy, ha eddig ment. Valakinek ötlete?
2015. máj. 19. 22:29
 1/3 anonim válasza:
Újra kell telepíteni a windowst és akkor nagy a valószinüsége hogy megjavul.
2015. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, félek ez lesz a vége :S Nem tudom mi szúródhatott el, a pokoltól a mennyig égen-földön mindent kipróbáltam :/
2015. máj. 31. 09:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldva, Win8 Pro X64 fent, és jobban fut mint Win7 Ult X64 el :3
2015. jún. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!