Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends előző...

League of Legends előző szezonban silver 2 voltam, most unranked, de elkezdtem lejátszani eddig 4 lose, van még esély, hogy silverbe dobjon, és ha igen mennyi win kell hozzá?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia ! Menj fel a : www.op.gg oldalra , és oda írd be az idéző neved . Majd lesz egy olyan gomb , hogy Check MMR . És ki fogja írni , hogy nagyjából hova kerülsz . De szerintem 4-5 win kell ahoz , hogy silverbe rakjon . Én season 4-ben silver 3 voltam , nyertem 5-öt , vesztettem 5-öt és bronz1-be rakott ... szóval elég rizikós a dolog . Viszont a másik karimon silver 5-ös voltam season4ben , 7win 3loose és silver 1 - be rakott , most már gold 2-es vagyok :)
2015. máj. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a többi 6-ot megnyered, nagyjából visszadob Silver II-be.
2015. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!