Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass effect (1) magyarítást...

Mass effect (1) magyarítást honnan tudok szerezni?

Figyelt kérdés
az 1.02 nem ér semmit hiába rakom fel akárhányszor, egyszer találtam egy jó magyarítást de már nincs meg a rar-arra emlékszem hogy először orosz karakterkészleteket rakott fel utána pedig magyar változatot
2010. febr. 25. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

1. magyaritasok.hu

2. google.hu


Ha itt nem találsz, akkor nincs is.

2010. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bolti változat teljesen magyarul kapható, tehát a leírtak szerint te lewarezoltad a netről -.-". Csúnya dolog XD

Na de szerintem szerezd be a boltit, már egész jó áron kapható.

2011. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shepard0925 válasza:
vagy töltsd le a maygar verziót . (eredetibe megéri mert enél jobb game nincs
2011. aug. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hawke válasza:

Mass Effect 1 magyarítás:


Filefactorycom/file/79f849/n/MEMagyar_t_s_rar

Itt elérhető a magyarítás. (egy pontot tegyél a com elé)


A [link] fórumában találtam egy jó instrukciót, amit lejjebb be is másolok.


"1, Bontsd ki a letöltött fájlt és nyisd meg a MassEffectMagyarítás.exe-t.


2, Telepítsd az patchet(a kipipált kockát tüntessük el ígynem kel 6Gb a biztonsági másolatra.


3, Telepítsd a fordítást. (vigyázz csak az első amit telepíteni akar a magyarítás az utána lévő azt ne telepítsd mert az csalás több gránátod van meg minden nem jó a harmadikat csak akkor telepítsd ha nem akarsz átvezetőket a játékban). Ezután teljesen magyarul az átvezetők minden ismétlem minden magyar és el is indul a játék ellenőriztem."

2012. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!