Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls Online...

CraigVicious kérdése:

The Elder Scrolls Online CD-Kulcs deaktiválás. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

G2A-ról vettem vagy egy hónapja egy TESO cd-kulcsot. Megkaptam, aktiváltam és nem volt vele semmi gond. Minap kaptam egy levelet amiben azt írták,hogy a felhasználómat deaktiválni fogják,mert "újraárusították" Nem értem mi lehet igazából a gond,mert amikor aktiváltam azonnal elfogadta és vígan játszottam a játékkal.


Gondolom akkor a kulcsom "lopott" volt. A kérdésem igazából az,hogy ha jól tudom a G2A csak akkor ad vissza pénzt,ha nem tudom aktiválni a kulcsot. Van valami esélyem az összeg visszaszerzésére így hogy már aktiváltam?


Nem bánnám,ha lenne. Egyébként teljes árat fizettem, csak a jótékonyság miatt vettem plusz miatt vettem. a G2A-ról.



2015. máj. 23. 01:08
 1/3 A kérdező kommentje:
lol. Az utolsó tag TESO lett volna, erre gyakori átváltotta testvérre :D
2015. máj. 23. 01:11
 2/3 anonim ***** válasza:
ez konkretan bukta, nincs mit csinalj, legkozelebb nem vasarolsz tobbet onnan mert sok jatekot bannol a sajat kiadoja.
2015. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Online játékot csak Steamről/Originról/stb, vagy közvetlenül a kiadótól érdemes megvenni.
2015. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!