Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guitar Hero Warriors of Rock:...

Guitar Hero Warriors of Rock: Hogy tudok zenéket importálni?

Figyelt kérdés
Megvan a GHWoR, és abban írja a Hero Feed, hogy tudok számokat importálni. Ezt mégis hogy lehet megtenni?

2015. máj. 23. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtom szerint nem lehet zenéket importálni, én is próbáltam, de sikertelenül.
2015. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig megvan a GH5 is, és abban is írja, hogy az ottani számokat át lehet másolni a GHWoR-ba. De akkor mindegy.
2015. máj. 25. 08:37
 3/8 orbali válasza:
A számok importálása két GH játék közt lehetséges. Tehát ha meg van a WOR, akkor annak a füzetének a hátulján van egy kód 5X4 szám-betű, ezt kell beírnod a GH5-be és áthozza a számokat. Értelme csak annyi,h nem kell a lemezeket cserélgetned. Viszont ha az egyik játékod eu, a másik pl: usa kódolású, nem fog működni.
2015. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megpróbálom.
2015. máj. 27. 21:34
 5/8 orbali válasza:
Milyen konzolod van?
2015. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
PS3. Az lenne a kérdésem, hogy ezt a kódot hova kell beírni a GH5-ben? Mert sehol sem találok ilyen opciót.
2015. máj. 28. 13:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy az én régiómban nem működik a Music Store, ezért létrehoztam egy UK-s fiókot. Most már működött, viszont sehol sem voltak zenék. Még a Special Offers-ben sem találtam semmit, ahol elvileg a GH5-ös számok is lennének. Mi a gond? A Neversoft már nem támogatja a Music Store-t?
2015. máj. 28. 17:39
 8/8 orbali válasza:
Nekem nincs meg a GH5, csak a WOR. Én a WOR játékból mentem be a music store-ba, ott működött. Igaz ez már régen volt, kb. 1éve. Nem sok ingyenes szám volt, de venni vettem 1-2 számot. Próbáld meg a PS-en lévő store-t, és ott a keresőbe kezd el beírni, h Guitar hero és hozza a letölthető pack-okat és számokat.
2015. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!