Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy le a Tera játék...

Miért fagy le a Tera játék közben?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ahogy Velikába érek a Tera nevezetű játékban, folyton elsötétedik a kép és kilép a játék? Nagyon idegesítő és nem tudom mi okozza? Grafika miatt, vagy valami bug?....

Köszi a választ!



2015. máj. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a kevés memória okozza. A 64 bites Windows + 4 GB RAM a legrosszabb kombináció.
2015. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 64 bites windowsal és 4 giga rammal nem fagy ki Velikába de régen 2 giga rammal mindig kifagyott 32 bites windowsal.
2015. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem 4 gigás...32 bites oprendszer van rajta, 4 magos 3,2-es proci van + Radeon Hd (2gb) vidi kari.. netes gépigény szerint nem kéne hogy ez kevés legyen.. grafika levéve...
2015. máj. 25. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A 32 bites rendszer alapból 3,5 giga ramot kezel vagy kevesebbet ha integrált videókártyád van. A Tera gépigénye több mint ami a minimumban le van írva, 4 giga sose lesz elég egy Battlegroundhoz vagy egy 20 fős instához, kivéve ha szeretsz játszani 20 fps alatt illetve kifagyásokkal, az a gépigény amit írtak szerintem csak azért van hogy az is vonza a playereket vagy csak nem frissítik. A játék alatt Unreal Engine 3 motor fut ami totál nem MMORPG-re lett tervezve, 50+ playernél már több kell 4 gigánál is hogy ne laggoljon vagy esetleg ne fagyjon ki. Szóval ha élvezhetően akarsz játszani gond nélkül akkor a 8 giga ram szükséges hozzá.
2015. máj. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!