Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játszik Candy Crush-t?

Ki játszik Candy Crush-t?

Figyelt kérdés
Tudja valaki, hogy hány pálya van? Hol tartotok? Én a 107-esnél :)

2015. máj. 24. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig fejlesztik, ha felmész a lap tetejére, akkor láthatod hogy épp mennyi van, de a következő frissítésnél úgyis tesznek hozzá.

Meg ott van a dreamworld, az is pár száz lehet.

(gépről most fel nem scrollozok, elég így is lassú)


Ha ez friss adat, akkor 1630 összesen.


[link]



Sokat kell ahhoz játszani, hogy lépést tarts a fejlesztőkkel :D

Én a 231. pályán, Dreamworldben 61-en tartok.

2015. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt olvastam már én is, hogy rengeteg van, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e, aki el is jut-e addig, mert sokan írták, hogy beragadtak egy-egy pályán.

Még nem frissítettem. Félek, hogy akkor elveszik az eddigi eredményem. Nem szeretném elölről kezdeni az egészet :S

2015. máj. 24. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Én frissítettem, nem veszett el.

Ha facebookhoz kapcsolod akkor ha belépsz gépről ott is ugyanott tartasz, gondolom ha utána akár egy másik telefonról belépsz és csatlakozol, akkor sem kell újrakezdened.

2015. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak telefonról játszom, Fb nélkül.
2015. máj. 24. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Már lehet fb nélkül is regisztrálni a king-re csak emailcím kell hozzá, akkor nem veszik el tutira a haladás ha frissíted.

Amúgy nem nehéz lépést tartani a fejlesztőkkel, számtalanszor vártam már napokat a frissítésre mert végig jutottam. Most is csak azért vagyok elmaradva mert egy frissítés után 2 hónapig nem tudtam facehoz csatlakozni, töröltem és újra raktam hátha segít de nem segített így 2 hónapig face nélkül nulláról kezdtem.

Amúgy a 765. pályán járok és ha jól számolom akkor 945-ig van jelenleg telón plusz a dream world.

2015. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5: Te nagyon profi vagy! Örülök, hogy tényleg léteznek ezek a pályák és nem csak a leírásban, hanem tényleg eljutott már valaki oda :)

Lehet, hogy nekem is újra kell kezdenem az egészet. :(

Ha wifihez csatlakozom, nem indul el a játék. Így viszont nem tudom letölteni a napi ingyenes segítséget, amik azért jól jöttek egy-egy nehezebb pályánál. Frissíteni sem tudom, mert ahogy belépek, kilép.

Csak akkor működik, ha nincs bekapcsolva a wifi. Nem tudom, mitől bolondult így meg. :S

2015. máj. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!