Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta5-ben lehet majd télen...

A gta5-ben lehet majd télen menni ha kipörgettem? Vagy csak a sztorihoz kapcsolódik?

Figyelt kérdés
És hány %-nál ér véget a sztori? Mikor lesz az utolsó balhé? :)

#vége #tél #GTA 5 #utolsó balhé pénz
2015. máj. 25. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendesen csak a sztorinak két pontján mehetsz télen de moddal bármikor télivé teheted a játékot. Azt hiszem olyan 70-75%-nál ér véget a sztori,olyan 72 küldetésből áll azt hiszem.
2015. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kaliforniában ugyanolyan a tél, mint a nyár, úgyhogy sok hóra ne számíts.
2015. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Télen menni, ezen behaltam. A "tél" az amúgy North-Yankton egy tök másik állam a GTA V fiktív világában, és nem, csak akkor tudsz ott lenni, amikor a történet oda visz.
2015. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit haltál be? Télen menni, m a játék elején nyáron esik a hó? Bocsi de nem értem a humorod!
2015. máj. 25. 16:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt az időjárást amit nagy ívben lekakálok hol van , na azt kérdeztem ami TÉL kipörgetés után lehet e menni télen a gémben ennyi. :)
2015. máj. 25. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Már az előző válaszomba is ott volt, de akkor még egyszerűbben megfogalmazom: NEM.
2015. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most találtam egy cheate-t amivel havazik hihih. és neked még mindig nem értem a humorod. :/
2015. máj. 26. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!