Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi tetszik jobban a Sims...

Mi tetszik jobban a Sims 4-ben, mint a Sims 3-ban? Mi tetszik jobban a Sims 3-ban mint a Sims 4-ben?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, Ti hogy látjátok.


Most halt meg az egyik simem, öregségben, természetes halált halt. Volt 3 gyereke, egy felesége, meg ott volt a menye is. Az egyik fia végignézte a halálát, és csak a felesége kapott hangulatjelzőt, hogy özvegy. Csak Ő szomorú, a többi családtag még csak hangulatjelzőt sem kapott! A Sims 3-ban pedig napokig mindenki le volt törve, még azok is, akik nem voltak családtagok.


Azonban a Sims 4-ben jobban tetszik hogy a simek pl. maguktól megcsókolják a párjukat, megölelik a gyerekeiket. Mármint, a Sims 3-ban is volt ilyen, de itt sokkal önállóbak a simek.


Nem tetszik a Sims 4-ben, hogy nem lehet bezárni az ajtókat, kijelölni melyik ágy kié (mindenki mindig más ágyába fekszik be...).


Azonban a Sims 4-ben sokkal hitelesebb a terhesség. Pl. a vécére kattintva lehet terhességi tesztet csinálni, a terhesség alatt a nő hasa minél nagyobb lesz, mármint, szerintem hitelesebb mint a Sims 3-ban. Meg itt nem kell egy csomó időt várni, míg kiderül a sim terhes.


Ennyi jutott kapásból eszembe. Ilyenekre lennék kíváncsiak. :)



2015. máj. 25. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
* önállóbbak
2015. máj. 25. 16:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve, a Sims 4-ben a csecsemőnek nem lehet nézni a szükségleteit. Sír, meg minden, de hogy mi a baja, azt nem lehet tudni.
2015. máj. 25. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Sims 3 nekem alapjában véve nem tetszik, annyira elütött a 2-től, hogy el sem kezdtem vele játszani.


De a Sims 4 nekem most favorit. Sokkal jobban hajaz a 2-re, de megtartotta a 3 pozitív dolgait, és sok minden újdonságot behozott (pl. építkezésnél). Grafikája is jobban tetszik, mint a 3-é. (Sims 2-ben mellesleg egy hang jelezte, hogy a nő teherbe esett, nem kellett teszt, de például az úgy jó volt, ez is jó így.)


No meg az új simkreálás Sims 4-ben. Részletgazdagabb.

2015. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg részletgazdagabb a sim kreálás. Amit imádok. Jó ruhák, meg minden. Csak sajnos a Get to Work nincsen meg, és úgy látszik az nem is lesz. :( De a Sims 3-al ellentétben, itt az alapjáték élvezhető, a Sims 3-ban az alapot 2 perc alatt meguntam! :) Én a Sims 2-vel nem játszottam, próbáltam letölteni netről a napokban, de nem sikerült, na mindegy. :) A Sims 3 pedig az öreg gépemen van rajta, és nem tudom felrakni az újra, így avval sem tudok már, mellesleg, a Sims 3 az összes kiegészítővel irtóra akadozik. Szerintem mindkettőbe van valami jó. Itt, a Sims 4-ben végre létre tudtam hozni egy háznak nevezhető házat, az építés tökre jó itt. :)
2015. máj. 26. 15:07
 5/7 anonim válasza:
100%
Én régen nagyon imádtam a sims 3-at kiegészítő nélkül is,most már csak kiegészítővel de úgy nagyon.! Annyi lehetőség van hogy egyszerűen nem tudom megunni! A sims 4-el maximum másfél órát játszottam összesen és meguntam. Az új dolgok (érzések,simkészítő) elég klassz,de a játék és a város szörnyen üres,egyszerűen nem tudok mit csinálni.
2015. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt, hogy nyaranta észre sem vettem, hogy már hosszú órák óta játszom a Sims 3-mal, annyi mindent lehetett, és még akkor nem is játszottam kiegészítővel. Szóval egy jó 3 évig egyáltalán nem is untam meg, mert mindig képes volt szórakoztatni, mindig kipróbáltam valami újat, és nagyon jó volt. Amúgy először a hárommal játszottam a Simsben, lehet ezért is áll olyan közel hozzám, és ezért utálom a 2 (és a 4) grafikáját. Akik a 2-vel játszottak sokat, azoknál érthető, hogy sokkal múltidézőbb volt e négyes, de én nem csípem :/ kevés ideig tudott lekötni... az tetszett, hogy a simet jóval részletesebben meg tudtad csinálni, de ez a város, hogy nem lehet csak úgy elmenni a házadból, áhh :/ pedig azt hittem, imádni fogom az előzetes alapján, de nem, nekem nem adta át a hangulatát
2015. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sims 3-nál sem kellett sokat várni, hogy kiderüljön terhes a sim... Pont, hogy előbb lehetett megtudni, már rögtön a szex végén. A szeretkezés után hallatszódó csengés (azért nem egy teljesen egyszerű csengés, de más megnevezést nem tudok rá) jelezte a terhességet!


Egyébként nekem abszolút a Sims 2 volt a favorit. Utána a Sims 3 nagy csalódás volt, de azért jókat eljátszogattam azzal is.


Az alapjáték szerintem pont egyformán megunható mindkét játék esetében maximum 2-3 nap alatt. Én még a Get to work-kel is nagyon unom, remélem azért hamarosan lesz új kiegészítő (csak ne állatos legyen, jajjjjj).



Ami nekem a Sims 4-ben jobban tetszik, az egyértelműen a simek létrehozása, viszont ettől a térképtől még mindig rosszul vagyok. A 2-esben és 3-asban nagyon szerettem nézegetni a várost, a házakat...

És az is tetszik, hogy tudnak több dolgot csinálni egyszerre, így sokkal emberiesebb.

Ez az ajtós-ágyas dolog viszont nekem sem tetszik. Meg amit még nagyon utálok, az az, hogy nem csinálhatom olyan színűre, mintájúra a ruhákat, bútorokat mint amilyenre szeretném.

2015. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!