Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2 -...

Euro Truck Simulator 2 - Miért lép ki a játék Törökbálintnál? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Mikor jövök az autópályán Budapest felé, ami Székesfehérvárat is érint, azt hiszem az M7-es, akkor mindig az autópálya vége előtti autópálya kereszteződésnél (ez a nagy kereszteződés, ahol minden irányba tudsz menni :D) kilép. Ha valaki nem tudná, hogy hol fagy ki a játék, akkor veszem a fáradtságot és feltöltök egy képet róla. :)

2015. máj. 26. 15:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Inkább megcsináltam a képet: [link]
2015. máj. 26. 15:40
 2/2 anonim válasza:
Ez melyik verziója a Hunmapnak? A legfrisseb 9.22-es működik a legújabb verzióval, bár nekem az 1.17-hez kellett a mapfix is, ami azóta is benne van és lehet, hogy ennek köszönhetem azt, hogy ezzel a verzióval is működik
2015. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!