Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok jó mmorpg játékoka...

Ajánlanátok jó mmorpg játékokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan játékra gondoltam, amibe tényleg megéri belefeccölni az időt. Nincs lehetőségem többet kipróbálni, mivel dolgozom. Valami olyanra gondolok amiben van változatosság és nem órákik kell püfölni pár követ stb. :D És a fejlődésen legyen a hangsúly nem az, hogy 1 óra alatt fel lehet húzni a karaktert. Én a Tera-ra gondoltam de kíváncsi vagyok a javaslatokra..

Na köszi előre is a válaszokat..pacsi :D



2015. máj. 26. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A TERA-t valójában elég gyorsan "ki lehet pörgetni", endgame pedig nem nagyon van benne (a többi MMORPG-hez képest). A harcrendszer miatt mindenképpen érdemes kipróbálni.


A RIFT-et nagyon ajánlom, bár a régi típusú, WOW-szerű, "lassú" játékok közé tartozik. Viszont annyi tartalom és lehetőség van benne, amiben csak a World of Warcraft szárnyalhatja túl. Sok RPG állítja, hogy teljesen kedvedre szabhatod a karaktered, de a RIFT-ben ez tényleg igaz. Játszhatsz olyan "tank" harcossal, aki csata közben gyógyítja a csapattársait, vagy olyan tolvajjal, aki bombákkal és időzített csapdákkal ritkítja az ellenséget-több tucatnyi karakter-kombináció létezik. A világ óriási, kismillió rejtett meglepetés és gyűjtögetnivaló van benne. A csapatjáték (instance-ok, raidek) pedig simán a legjobb, amit valaha is MMO-ban tapasztaltam. Pont.

2015. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Vault Dweller válasza:

Nekem a kedvenc MMORPG-m a Secret World. Egyedi és változatos küldetések, horror környezet, modern korban a Földön játszódik (és nem valami fantasy világban, mint a legtöbb MMORP). A fejlődési rendszere is újszerű, nincsenek szintek, hanem szabadon lehet támadásokat és képességeket vásárolni, amit tetszőlegesen kombinálhatsz. Az ellenfelek is változatosak, még csak az első területen vagyok (Solomon Island) de már összefutottam sötét mágiával mozgatott gólemektől kezdve, a zombikon át, a tengerből előmászó szörnyeken keresztül démonokig kb. minden szar.ral. :D


Annyi a hátránya, hogy jól kell hozzá tudni angolul, mert bizony vannak nyomozós küldetések, amikor hátrahagyott iratokban elrejtett információk alapján kell helyszíneket megtalálni, google-ben kell adatokat keresni a megoldáshoz. Ez pedig nem fog menni, ha nincs biztos angolod.

2015. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 The Vault Dweller válasza:
Upsz, egy apróságot még elfelejtettem hozzátenni: a Secret World egyik jó tulajdonsága még, hogy olcsó. Egyszer kell érte fizetni, és meg lehet venni már 10 euroért is steam key-eket áruló oldalon.
2015. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mindenkinek más a jó. Most idejön öt ember leír neked öt különböző játékot, mind az életére esküszik, hogy sose látott annál jobbat. Most akkor mi van? =D Ki kell próbálj párat, hogy kitapasztald melyik fekszik neked a legjobban.

Amivel én már lassan három éve vígan elvagyok az a Guild Wars 2. A fejlődés szerintem marha élvezetes benne. Nem tart hónapokig 80ig menni, de ha szeretsz csatangolni, akkor nem muszáj rohanni. Rengeteg fölfedezni való van és a térképek gyönyörűek. Amiatt szokták szidni, hogy nincs endgame. Hát van 8 Dungeon, mindnek van 4 különböző útja, ott van a Fractals of the Mists, a WvW, a world bossok, stb-stb. Szóval aki keres az talál. Amúgy egyszer kell megvenni, nincs havidíja, nemsokára jön a kiegészítője, úgyhogy mostanában fillérekért vesztegetik.

2015. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!