Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szidják egymást a...

Miért szidják egymást a magyar WoT-os videósok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Helo!


erre a legjobb valaszt a video szereksztöje tudja megadni. Lehet ez a kreativitas hianyatol kezdve szemelyes problemakon at a gyökersegig barmi.


Viszont aki ilyet tesz, az - velmenyem szerint -, eleg noob. Masok szidasa ugy, hogy a masik fle nincs jelen, mindezt ugy, hogy nagy nyilvanossag ele kerül, noobsag. Piti dolog, amivel az ember jol lejaratja sajat magat.

(Ez nem egyenlo azzal, ha mondjuk valaki valamire egy-egy frappans mondattal reagal, itt msot olyan videokrol van szo, amiknek a "lenyege" a masik fel lejaratasara tett kiserlet.

Az olyan videos, aki ezt többször teszi, szerintem nem erdemli meg a tovabbi figyelmet.

2015. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 berci0127 ***** válasza:
42%
Általában nem szidják egymást, csak nemrég a hülye Linkin beindult Cleverland-re, és egyfojtában zavarja az élő adásaid clevernek! Linkin a világ leg retardáltabb wotosa!
2015. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amugy Linkin tanitot meg arra,hogy egyes esetekben tenyleg be kell tolteni a goldok...De linkin nem csak Clever-t szidja,hanem MrScheff-et,es neha QB-is...Nemt'om milyen baja van veluk xdd
2015. máj. 30. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
MEEEEŐŐŐŐŐ
2016. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
62%
Én bírom linkint, szeretem a stílusát. Lehet, hogy azért mert én is szoktam ragelni a noobokra. Mondjuk a chat-et kikapcsolom mostanában, így már nem ott élem ki magam. Az hogy pedig valakinek mi a véleménye a másikról az legyen az ő magánügye. Ha pedig ezt ki is mondja a nagy világ előtt, hát tegye! Elvégre szólás szabadság van.
2016. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sandor5 válasza:
Szolas szabadsag es masik nyilvanos lejaratasa 2 kulombozo dolog....
2016. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!