Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Battlefield 3 Originen...

A Battlefield 3 Originen ingyenes volt régebben, letöltöttem, akkor játszottam vele egy ideig, most Battlelogon be akarnék lépni egy szerverre, de nem engedi, azt írja, hogy: "You need a soldier to join this server. ". Ötlet?

Figyelt kérdés
Na már most az Origin programban sem találom, a játékaim között a Batlefield 3-mat. Nem értem mi a hiba.

2015. máj. 29. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ,mert ez csak korlátozott ideig ingyenes.
2015. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A BF3 volt az On the House-n, szóval nem korlátozottan ingyenes, hanem örökre.

Azt viszont sajnos nem tudom hogy miért jó.. A Single player működik?

2015. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, korlátozottan ingyenes. Az origin termékkódot kér.. gondolom a játékhoz.. ami vicces, mert nem töröltem le meg semmi.. de ami még viccesebb, hogy elvileg azt e-mailben küldték és én olyan ritkán használom az e-mailem, hogy minden levelem törölve van. Tudok új kódot kérni valahogy egyáltalán? Keresgéltem, de semmi.
2015. máj. 30. 17:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Korlátlanul, bocs :D
2015. máj. 30. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha akkor régen aktiváltad és játszottál is vele, akkor nem kell újra aktiválni. Mennie kell. Esetleg töröld ki és rakjad újra a battlelog-ot a böngésződben, engedélyezzed a frissítéseket a játékhoz, vagy töröld ki az origint és a bf3-at os könyvtárastul teljesen, majd rakjad újra és húzzad le megint a bf-et.


Egy időben kérték, hogy mindenki azonosítsa magát és írja be újra az email-címet és a jelszót. Lehet az maradt ki neked. Sok sikert hozzá!

2015. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van, megpróbálom majd, köszi.
2015. máj. 30. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!