Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera online a Steamen? 2...

Itachi04 kérdése:

Tera online a Steamen? 2 Különböző szerver lenen?

Figyelt kérdés
Régen egy oldalról letöltöttem a TERA-t és ott regisztráltam majd most letöltöttem Steamről és ugyanazzal az accountal nem enged belépni. Sőt egy teljesen más oldalon van az egész. Esetleg ez egy Amerikai szerver lenne Steamen? Vagy nem tudom.

2015. máj. 30. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A TERA nem Steames.
2015. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez másik. A Steames az En Masse, a másik a gameforge-os.
2015. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amerikai szerver volt elérhető a Steam-en, de már nem elérhető, csak ha letöltöd. Ennek ellenére jobban javaslom az Amerikai szervert.
2015. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amm nem tudom milyen szerveren vagyok most de megvagyok vele elégedve. xD Az már maga egy felüdülés hogy a steam 3 óra alatt leszedte majd 5 perc patch után jáátszuhattam elenben amit a tera oldaláról szedtem 3 napig töltött és ezek ellenére se volt jó ujra raktam és 2 nap töltés után megunjtam és letöröltem. És felraktam a steamest igaz itt újra kelett kezdenem mindent de Sokkal jobb hogy nem kell órákat várnom frissítéseknél és nem 3 nap pl ha újra rakom a gépet. .D
2015. júl. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!