Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van az a trutyi, vagy műtakony...

Van az a trutyi, vagy műtakony vagy mi a neve. Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Sok receptet találtam, de mindegyikben van keményítő amit én nem tudok szerezni. Azt lehet valamivel helyettesíteni?? És az ételfesték helyett tempera jó?? És pontosan mi kell hozzá?? (titokban szeretném ezt készíteni, ezért nem tudok ilyeneket szerezni)

2015. máj. 30. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Keményítő a lényege. Csak keményítő és víz kell bele.. és valószínűleg a tempera is jó.
2015. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

keményítőt miért nem tudsz szerezni?

Bemész egy sima élelmiszer boltba, ott virít a kukorica keményítő, mivel főző alapanyag. Bárki megveheti.

2015. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom csak otthon nem örülnének ha ilyeneket csinálnék, ezért este csinálnám. És lisztet tudnék hozni a konyhából, de keményítőt nem. Meg a liszt nem látszik ha egy kicsit elhasználok belőle. És ugye megpróbálnám liszttel is, meg temperával.
2015. máj. 30. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább vedd meg a boltba 200 ft-èrt a műtakonyt
2017. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!