Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera Online-tól van jobb MMORPG?

Nittyke kérdése:

Tera Online-tól van jobb MMORPG?

Figyelt kérdés
Ahogy olvasom itt mindenki Terázik, régebben én is játszottam bár ez a combat rendszer nem annyira tetszik, de ki vagyok éhezve már egy jó MMORPG-re. Esetleg van valami hasonlóan jó játék amibe találkozni több magyarral vagy ez most a legközkedveltebbb? Nyugodtan írjatok minnnél többen!!! :)

2015. jún. 1. 10:42
 1/4 Manipura válasza:
Hát ugye kinek mi a jó. Én pl. a Guild Wars 2-t szeretem, de próbáltam a Neverwinter onlinet is. Az is elég fain, bár ott nincs kimondott open world. AZ örök kedvenc számomra a LOTRO (Gyűrűk Ura Online). A The Old Republic sem rossz, főleg a történetet érdemes végigjátszani, ha szereted a Star Wars univerzumot. Vagy az Elder Scrolls Online, bár azt nem próbáltam, de elég jónak tűnik az is. Választék van, csak az idő kevés :)
2015. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarokkal nem játszom, de említésre méltó MMORPG-k:

Guild Wars 2

RIFT

Neverwinter

LOTRO

Archeage

2015. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez olyan kérdés, mint pl: ,,A lasagna-nál van finomabb étel?"


Ahány ember, annyiféle ízlésvilág, annyiféle kedvenc MMO :)


Néhány ismertebbet azért leírok, nézz róluk videókat, hátha megtetszik 1-2:

Guild Wars 2

The Elder Scrolls Online

Elite: Dangerous

Lord of the Rings Online

Everquest

DC Universe Online

2015. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam én is jó párat, nekem csak a Rift jött be jobban a terránál.
2015. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!