Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért áll meg játék közben a...

Miért áll meg játék közben a Fifa14? Eddig tökéletesen működött de mostanában folyton belaggol.

Figyelt kérdés
Abban kérném a tippjeiteket, hogy miért áll meg (laggol) a Fifa 14? Semmi baja nem volt a játéknak tökéletesen működött semmi gond nem volt vele, de mostanában azt játsza hogy egy meccset sem tudok lejátszani mert annyira belaggol, hogy teljesen megszakad a kép. Ilyenkor várok X időt (3-8 percet) és utána játszhatok tovább. Viszont ekkor is max egy meccs utána folyton előjön. Akár egy mecsen belül többször is.

2015. jún. 1. 19:32
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem is ugyanez van, de nekem azóta, mióta a Windows 8-am frissítette magát 8.1-re. Ha megtudtad oldani a problémát, írj már nekem üzenetet kérlek! :)
2015. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudtam sajnos megoldani sajnos eddig, de az a baj hogy egyre kevesebbet lehet játszani is vele, mert lassan azonnal meccs kezdéstől laggol be.

Szerintem a törlés újra telepítés az ami segít rajta.

2015. jún. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!