Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Megéri egy PS4-et...

Szerintetek Megéri egy PS4-et venni ezekkel a játékokkal?

Figyelt kérdés

Na szóval Szeretnék venni egy ps4-et a Batman Miatt (gép mellé) vele egy Ps Plus előfizetést (1 évest) Ezekkel a játékokkal:

-Far Cry 4 Complete Edition

-Mortal Kombat X

-The Witcher 3 Wild Hunt

-Batman Arkham Knight


Vélemény vagy eshetlek tudtok ajánlani egy másik játékot? 14/L



2015. jún. 2. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek ezek a játékok, akkor megéri.
2015. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyiért és mekkorát?
2015. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ebben a generációban nem vennék konzolt, vagy megvárnám az E3-at és aztán döntenék. Amúgy ha nem szeretnél sok játékot venni csak akkor éri meg a konzol, meg ha érdekelnek az exkluzíc címek. Viszont a mostani generációban ezekből hiány van és a gépek gyengesége miatt nem sok időt jósolik ezeknek a kobzolokbak, pedig én is vettem volna PS4-et, de inkább majd újítok gépet jövőre, az úgy is kényelmesebb nekem, olcsóbbak rá a játékok és a barátaimnak is az van.
2015. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán van értelme szerintem. Mármint én vettem ps4-et, de azt a 3 játékot ami érdekel igen hamar kijátszottam és most nem tudok mit kezdeni a ps4-el. Utólag jöttem rá hogy még hülyeség volt megvenni. Sok kidobott pénz.
2015. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ps4-et fogok venni

Természetesen más játékkal

Amúgy meg rengeteg jó játék van konzolra lásd pl ps2 ps3

És erre is lesz és van is

2015. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!