Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Fallout 4...

Mi a véleményetek a Fallout 4 első traileréről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=GE2BkLqMef4


Én csalódott vagyok, 2005-ben szebb játékok jelentek meg.



2015. jún. 3. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem bűnronda.
2015. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1) A kutya animációja mondjuk elég szar, pedig nincsenek nagy elvárásaim. Ráadásul mintha néha nem lenne árnyéka és ettől olyan mintha lebegne.

2) Király, atomot küldenek egy csecsemőre. Van ennél lejjebb?

3) Nem derül ki semmi igazán a trailerből. A 3-nál legalább tudni lehetett hogy BoS központú lesz.

4) Egyébként meg kit érdekel a grafika. Csak a sztori meg a játék rendszere jó legyen.

5) Kinézete alapján talán még az én gépemen is el fog futni. :D

2015. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örüljetek, hogy jön. Persze ma már mindent csak fikázni lehet "bűnronda" b'szódjatok meg nem kell vele játszani. Csináljatok hasonlót és akkor majd befogom. A bethesdaban eddig még egyszer sem csalódtam. Utálom, hogy ma már mindent csak a grafika miatt játszanak.
2015. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 The Vault Dweller válasza:
Ugyan amiatt, hogy "The Vault Dweller" a felhasználónevem, lehet hogy elfogultnak fogok tűnni, de nekem nagyon tetszett. A grafika meg nem annyira a lényeg, inkább az atmoszféra legyen meg.
2015. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kocka1324 válasza:
Szerintem a 3-nál jobb játékot sosem fognak kitalálni, de ha képesek jobbat csinálni, akkor jár a keksz. ja és szerintem a trailer semmit sem számít, majd ha játszod eldöntheted, tetszik-e vagy nem.
2015. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kupicalajos ***** válasza:
Nem a grafika a lényeg hanem a játékélmény. Csak a grafika b*ziknak sír a szájuk akik 400.00-et is kiadnak egy újgenes gépért. A bethesda legalább gondol a régebbi vasakra is így legalább többen megveszik a játékaikat. A többi cég Pl.a Ubisoft-hoz hasonlók le*zarják az embereket. A gazdag kölykök szórakozzanak jól a szegényebbek meg d*göjenek meg.
2015. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 es most azon akadsz ki hogy egy játékba ledobnak egy atom bombát és ott van egy cscsemő?Képzeld nem csak a játékba dombnak atomot csecsemőkre...
2015. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!