Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Far Cry 4 (Complet...

Szerintetek Far Cry 4 (Complete edition) vagy Shadow Of Mordor (Goty edition) éri meg a legjobban ps4-re?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem meg ps4-re.Tudtok segíteni a választásban ?

2015. jún. 3. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A Mordor fantasztikus, de 15 óra alatt 100%-ra ki lehet pörgetni. A Far Cry szerintem tartalmasabb.
2015. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Far Cry 3 után unalmas volt a 4, végig sem vittem, én a Shadow of Mordorra szavaznék.
2015. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a far cry 4-el 1 órát játszottam, nem tetszett. Mordor az tetszett, végigtoltam.
2015. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Far Cry 4-et mondanám, már 50 órát beleöltem, és maximálisan elégedett voltam vele.
2015. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy mind2 jó és nem összehasonlítható, mindkettőnek van jó története és játékmenete. Ha azt nézzük hogy melyik éri meg jobban akkor a Far Cry 4-et mondanám.
2015. jún. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Mordorra szavazok, nekem a Far Cry 4 nem jött be. Meg én amúgy is Gyűrűk ura fan vagyok. :P
2015. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Girg10 válasza:
Szerintem a Far Cry jobb
2015. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!