Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudsz invertálva játszani...

Tudsz invertálva játszani lövöldözős játékokkal?

Figyelt kérdés

Az az invertált, amikor az egeret magad felé húzod, hogyha felfele akarsz nézni.


Kort és nemet is írjatok, illetve, hogy bal, vagy jobb kezesek vagytok, és, hogy invertálva tudtok-e játszani, esetleg mindkétféleképpen.


2015. jún. 6. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
repülőgépeknél az invert irányítás az alapvető, szóval nem nehéz lövöldözős játékoknál sem átállni.
2015. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sowilo ***** válasza:
Anno a bloodrayne nevű játéknál is az invertált volt az alapvető. Az előtt csak ps1-em volt, ez volt az első pc-s játékom. Lehettem vagy 12 éves. Eleinte furcsa volt, aztán megszoktam. Később mikor játszani akartam mással is, csak invertálva voltam rá képes, alap beállítás mellett nem tudtam célozni sem egyáltalán. Aztán a későbbiekben megjelent egy csomó játék, ahol nem volt invertált egérre lehetőség. Főleg TPS-eknél volt jellemző. Több hét kellett, de átszoktam. Azóta képtelen vagyok invertálva játszani. :D
2015. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudok, de nagyon idegesítő :D

Bf 4 ben viszont repülőnél és helikopternél ezt használom

2015. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!