Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LOTRO-ban hogy lehet eljutni...

Sajtoshagyma kérdése:

A LOTRO-ban hogy lehet eljutni más helyekre (pl. : a megyébe)?

Figyelt kérdés
8-as szintű guardian hobbit vagyok Bree-ben az Archet falu közelében :)

2015. jún. 8. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
gyalog pl :) De van gyors ló, a Bree egyik bejáratánál lehet fast travel to shire néven utazni vele. Déli bejáratnál.
2015. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az istállóknál (lófej ikon a térképen) némi pénzmag ellenében elutazhatsz a főbb városokba/falvakba (ahol szintén van istálló). Sok helyet viszont előbb fel kell fedezni, az istálló tulajdonosával beszélve (ha kék lovas rombusz lebeg a feje fölött, még nem beszéltél vele).

Lovagolni tudsz már?

2015. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

8-as szintre még nincs ló, azt hiszem 20-tól van. Addig pedig gyalog, ha még olyan területre mész ahol eddig nem voltál.

Érdemes mindig becsekkolni az istállónál (rámész jobb klikkel az istállósra) és akkor már oda is fogsz tudni utazni.


Egyébként nem gondoltam volna, hogy találok itt LOTRO-s kérdést :D

20/L

2015. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20L, LOTRO ... azt hiszem valóra vált a gyakori kérdéses álmom :D
2015. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6. szinten is lehet lovad, ha a LOTRO Store-ból megveszed a Riding Skillt 95 TP-ért. A 20. szint a VIP játéksokra vonatkozik, ők ingyen megkapják.


Egyébként, kedves kérdező, irány a nyári fesztivál (Brítől északra, a Hengstacer Farmtól kicsit délkeletre, ugyanis nagyon tuti ruhákat és lovakat lehet itt nyerni (sajna az utóbbiakhoz is kell a Riding Skill). A Megyét és a Kékhegységet ráérsz később is felderíteni.

2015. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

3-as vagyok

Az a baj, hogy mikor én kezdtem játszani akkor még máshogy volt a lószerzési rendszer.

Viszont szerintem Megyét és Ered Luint már elkezdheted, hiszen ott is csak 13-15. szintig vannak küldetések, nem véletlenül kezdőterületek + a területek deedjei is fontosak.

2015. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, rengeteget segítettek :)
2015. jún. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!