Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltötten a farming simulato...

Letöltötten a farming simulator 2015-öt, de rákattolok akkor fekete képernyő jön be és kilép, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 13:10
 1/10 Tengor ***** válasza:
Géped és oprendszer paraméterei? A letöltött vacak ment már másnál? (nem a neten írt kommentek alalpján)
2015. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Windows 7 Ultimate, nincs semmilyen tapasztalom ezzel a játékkal kapcsolatban de elsőnek valami xml fájlt nem talált , azt megcsináltam de most meg minden jó és fekete képernyő jön be csak és utánna meg kilép :( léccives valami megoldást tudnátok mondani? nagyon idegesít már de ugyanakkor pedig akarnák vele már játszani . Neten néztem egy csomó videót , azokkal sikerült megcsinálni az xml fájl hibát de a fekete képernyőre csak hülyeségek vannak feltöltve vagy pedig nem angolul beszélnek hanem törökül :(
2015. jún. 10. 13:30
 3/10 Tengor ***** válasza:

Kezdődik azzal, hogy irodai gépen minek akarsz játszani? Ha nem irodai a gép, akkor minek az Ultimate?

A gépről semmi nem derült ki a válaszból...

Az sem célszerű, hogy letöltött vacakkal próbálkozol a jogtiszta verzió helyett.

2015. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem én töltöttem rá ezt a verziót, egy komoly cégnél dolgozó informatikus töltötte rá , ő azt mondta ezzel tudok játszani. Ért hozzá, ne mondjátok hogy nem mert stadionokban csinál valami riasztókat hogy ha tűz van akkor ledobja a stadion tetőjét meg ilyenek , kb 30 éves de még mindig tanul egyfolytába , azért nem veszem mert most nincs rá időm , falun lakok , itt nincs ilyen bolt
2015. jún. 10. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj oda hozzá és mondd meg, hogy nem jó.

Amúgy ma Magyarországon a stadionnal kapcsolatos emberek nem biztos, hogy a legmegfelelőbbek a saját posztjukra.


Amúgy meg gyere el hozzánk, odaadom a lapátot aztán mehetsz a disznókhoz lapátolni aztán ha jó leszel vezetheted a traktort.

2015. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
xdd mondom FALUN lakok xdd nem kell menni sehová hogy ganét lapátoljak vagy traktorozzak xd de nekem a 2011es verzió már megvolt és az nagyon tetszett meg elis voltam vele :D
2015. jún. 10. 13:44
 7/10 Tengor ***** válasza:

Lehet, hogy sokat tanult, de nem kell éveket tanulni ahhoz, hogy összerakd, hogy az Ultimate kiadásban egy halom olyan szolgáltatás fut, amit az életben nem fogsz használni. Ami fut, az erőforrást követel.

Ezek után felmerül a kérdés, hogy vajon a "szaki" mindent felrakott-e?

2015. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit , annyit akarok hogy indítsa el a gép azt a nyomorult játékot xd
2015. jún. 10. 16:02
 9/10 Tengor ***** válasza:
Innentől kezdve egy irányba mehetsz: a szaki felé. Vidd el neki a gépet, maximum majd ő is jön kérdezni...
2015. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedben megnevezett játék jelenleg még 23 órán keresztül akciós a Steam en, 20€.

Szóval ha nem indul, de nagyon kell, akkor hajrá.

2015. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!