Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy játsszak haverommal...

Hogy játsszak haverommal ketten a GTA V-ben, hogy küldetéseket csináljunk meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltunk mindent , egymásra csatlakozni , semmi és semmi , és elkeseredtem hogy megvettem . Mert még játszani se tudok vele . Tanácsokat kérnék .

2015. jún. 10. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. A GTA V-be még mindig nincs coop. A GTA Online-ba lehet barátokkal játszani, de az teljesen más rendszerű, és nem a singley player kampány küldetései vannak benne.
2015. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt hogy lehet megoldani hogy egyáltalán egy publicon ketten legyünk ? Az se sikerült .
2015. jún. 10. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebbe nem tudok tanácsot adni, mert én xboxon játszottam és ott némineműleg könnyebb volt ez a kérdés.
2015. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 josh91_hun válasza:
Az Online menüpontban van egy "Join Friends" meg egy "Join crew members", vagy ha megnyomod a Home billentyűt, ott mutatja a barátokat, és aki online, arra rákattolsz és asszem lesz ott egy "join" meg mégegy gomb
2015. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!