Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DOTA, LOL vagy HOTS a jobb,...

DOTA, LOL vagy HOTS a jobb, melyiket érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Jön a nyár és vmelyikkel elakarok kezdeni játszani napi 1-2 meccset. Nem tudok dönteni melyik lenne a jobb, nem igazán játszottam még velük.


Tudom szubjektív, kinek mi tetszik, de 3 moba, melyik miért jó?



2015. jún. 12. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

HOTS: talán nem lesznek akkora nyomik veled az emberek csak mert kezdő vagy.

amúgy lényegtelen. (tesóm a Smite-tal szokott játszani. ez is moba, csak ez nem felülnézetes)

2015. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a HOTS-ot ajánlom az egyszerűsítés, és a rövid, pörgős meccsek miatt. A LoL és a DOTA nekem iszonyú vontatott.
2015. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
!AZ ÉN ÁLLSÁPONTOM SZERINT!(csak hogy ne ugorjatok nekem) a HOTS nem való fő mobának mert nem olyan komoly, ezt én néha ideglevezetésnek használtam lol után. a LOL-hoz türelem kell nagyon, mert a közösség nagy része szemét, de ha szerzel barátokat, vagy hívod a meglévőket, jól elszórakoztok (tipp ha valami újat próbálsz vagy tudod hogy rossz vagy ajánlom az /ignore all parancsot) plusz a lol magyar szinkronos jobban beleéled magad de ezt átállíthatod. dotával még nem volt tapasztalatom
2015. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik hamar megunható, konkrétan nem értem mit esznek rajta annyian. Dota is Steamen napi 800k emberke... de mindig ugyanazt tolni, oké, hogy más-más karakterek és képességek, de egy idő után úgy is unalmassá válik az egész.
2015. jún. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Nekem mindegyik MOBA már egy-két óra után unalmassá vált. A hívők mindig azzal jönnek, hogy milyen izgalmas, meg nincs két egyforma meccs, de ez bármelyik multiplayer játékról elmondható. Számomra a MOBA egy leegyszerűsített RTS, túl hosszú menetekkel és túl sok egérkattintással.
2015. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy olyan jatek lenne a legjobb ami lol de steamen van es wowos karakterekkel lehetne nyomni xd
2018. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!