Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age: Inquisition vs....

Dragon Age: Inquisition vs. Wircher 3?

Figyelt kérdés
Ha csak az egyikre lenne pénzetek Ti melyiket vennétek meg, és miért? A magyar nyelv előnyétől most tekintsünk el.

2015. jún. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Witcher 3. Nekem jobban bejött a harcrendszer, a történet, a világ, illetve a grafika is. Mindkettő nagyon tetszett. A DA-ban viszont van multi. Esetleg ha nem ódzkodsz a kalózkodástól (torrent), akkor vedd meg a Dragon Age-t és töltsd le a Witcher-t.
2015. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg ami neked jobban tetszik. Igazából mindkettő jó a maga formájában, de két külön világ az egész. Ha a DA előző részeit szeretted, akkor vedd meg azt, de viszont ha egyikhez sem volt még szerencséd, akkor inkább a Witchert.
2015. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Witchernek baromi jók a küldetései és a története, de bizonyos részei (irányítás, harc, stb.) rettentő gyengék. Igaz, nekem a főhős mindig is rettentő ellenszenves volt, talán ezért egy kicsit elfogult vagyok.

A DA:I-t viszont imádtam annak ellenére, hogy az első két résznek nem voltam a rajongója.

2015. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Én a Witchert ajánlom


A Dragon age egyetlen pozitívuma ami megmaradt bennem az "állandó társaiddal" beszélgetés, kapcsolat, történetek..

A választásnál még szempont lehet hogy a DAI egy "hagyományosabb" RPG harcrendszert használ, míg a witcher sokkal inkább akció és meg kell szokni.

A Witcher-ben ugyan nincsenek állandó társaid viszont a világ a karakterek, történetek rendkívül hangulatosak, aprólékosan kidolgozottak, nem egy melléküldetés olyan szinten kidolgozott vagy bele van szőve a fő történetbe hogy hihetetlen, szerintem a lengyel srácok RPG téren marha magasra tették a lécet.

Ém a Dragon Age 1. részét imádtam több végig játszásom volt benne a második része egy igénytelen hulladék lett szerintem, az inquisition ugyan nem lett rossz, de valahogy nekem nem nagyon hozta az a "hu*azmeg" érzést, na ez a hu*azmeg a witcher 3 közben többször is megvolt.

(na most hogy a DAI ben van mutli inkább hagyjuk mert max idő elbaszásra jó mint ténylegesen multizni)

2015. jún. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!