Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Farming...

Mi a véleményetek a Farming Simulator 2011-ről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már régi, és lecsengett játék, de kérlek véleményezzétek. Fontos, hogy ne a mai játékokhoz hasonlítsátok. Jöhet jó rossz kritika egyaránt. Feltétlenül ne felejtsétek el odaírni, hogy mi a véleményetek a játék grafikájáról és a játékmenetéről!

2015. jún. 14. 11:39
 1/3 Csepregi Tamás válasza:
Szerintem jó volt mert akkor jött be a multi és mindenki számára ez nagy öröm volt.A grafikája:Hát nem a legjobb de a 2009-hez képest nagyon nagy előrelépés volt.Személyes véleményem szerint nagyon jó volt akkor mert az akkori grafikából,lehetőségekből mindent megpróbáltak kihozni ami nagyrészt sikerült.
2015. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen egyet értek veled. A grafikája nagy előrelépés a 2009-hez képest, és még a 2013-nak sem fényévekkel jobb. Szerintem a nagy előrelépés a 2015-nél állt be grafika ügyileg. Én játszottam minden FS-sel (2009, 2011, 2013, 2015), és nemes megállapításom szerint a Farming Simulator 2011 volt a legjobb. A döntésem okai:

2009-nél jobb grafikailag.

2013-ból sokkal többet ki lehetett volna hozniuk.

2015-tel már szerintem nem lehet összehasonlítani, mivel ez már egy teljesen más dimenziója az FS sorozatnak. Grafikailag, a játékban való lehetséges tevékenységek mennyiségében, és a térkép méretében is csillagászati nagyságú eltérések vannak. Szerintem ezt már a 2013-ban kellett volna, hogy létrehozzák.


De amit a legjobban szeretek az FS játékokban: a HANGULATUKAT.

Olyan szintű kikapcsolódást képesek nyújtani a pörgős, stresszes mindennapokból, amelyre kevés játék képes nálam. Nem utolsósorban, ha már megunja az ember az FPS játékokat, akkor válotozatosságképpen nincs is jobb játék az FS-nél. Egyszerűen csak jó leülni és egy kicsikét szántani, vetni, aratni, nem pedig lövöldözni. Számomra nyugalmat biztosít, még ha csak annyi időre is.

2015. jún. 21. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem mert csak ezt vitt el a gépem. Sokat multiztam vele, mert gyenge neten is ment. Grafikailag nem volt rossz, jobb volt a 2009-nél. De nekem a fs 15 is nagyon tetszik mert nagyon valóságos. Meg szép a grafikája. Imádom.
2015. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!