Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ban hogy jelzünk másoknak?

LOL-ban hogy jelzünk másoknak?

Figyelt kérdés

mármint vannak ezek a különböző figyelmeztetések mint pl:

-úton van

-vonulj vissza

-segítséget kér

stb.. nem tudom van-e még most csak ennyi jutott az eszembe de ezeket meg ami még van azokat leírná még valaki h hogy kell használni mit kell nyomni meg iylenek



2015. jún. 14. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Alt+húzod az egeret


Alt click


Ctlr click

2015. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alt+húzás:


[link]


Alt+click sima jelzés.


Ctrl+click, hát, nem tudom mia neve de erotikus hangja van, tehát valszeg "vonulj vissza".

2015. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
Illetve nekem középső gombra van állítva, azzal nagyon gyorsan és kényelmesen lehet pingelni. (Cserébe aktívot nem tudsz rárakni, ugye.)
2015. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Beállítások; Kommunikációnál személyre tudod szabni hogy melyik billentyűvel mit pingelsz.
2015. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 savanyújóska ***** válasza:
Update: A középső gombos megoldás független mindentől, ha egyszer nyomod, akkor beállítás szerint működik, ha nyomva tartva húzod, akkor ping. (Felfelé piros, jobbra úton van, lefelé pls help, balra nem emlékszem.)
2015. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!