Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt ez a régi játék?

Mi volt ez a régi játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 8-10 éve játszottam egy 2D-s játékkal, amiben egy fekete, sárga szemű gyurmaszerű lénnyel kellett pályákon mászkálni, rejtvényeket megoldani, és szörnyeket ölni hogy kijussunk a pályáról. Kissé horrorisztikus(véres) játék volt.


Szerintetek ez melyik játék?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 16. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a The neverhood-ra gondolsz.


https://www.youtube.com/watch?v=m2GfldCbK80

2015. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja de az nem volt véres ahogy emlékszem...
2015. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a válaszodat, de sajnos nem az.

Úgy rémlik, hogy Geist volt a címe, viszont arra egy másik játékot dob be minden kereső és az 3D-s.

2015. jún. 16. 19:42
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos még azóta is keresem azt a játékot. Pontos leírást sajnos nem tudok adni. Valami olyan is rémlik volt ez a fekete gyurmaszerű(kéz és láb nélküli) élőlény amivel voltunk és volt egy kis minigame is amiben az volt a lényeg hogy a gép által irányított karaktert(ugyanilyen lény csak fehér színű) le kellett lökni egy egy ponton felfüggesztett "deszkáról" ami forgott, ha nem volt egyensúlyban.


Ha valakinek esetleg van tippje, az legyen szíves írja le.

Előre is köszönöm! :)

2016. aug. 31. 13:02
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez a játék az "Edge."
2017. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!