Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene valaki Castle Clashban?

Segítene valaki Castle Clashban?

Figyelt kérdés

Castle Clashoz kapcsolódó kérdéseim lennének:

1.: Van 2 legendás hősöm. Egy Druid (lv.80) és egy Pumpkin Duke (lv.69). Az lenne a hozzájuk kapcsolódó kérdésem hogy milyen erőt csináljak nekik? A Druidnak van Energetic és Self Destruct, a Pumpkinnak Celebrate és Blade Shell.

2.: Melyik épületeket zárjam körül? Jelenleg a Town Hall van és mellette 3 Tower.



2015. jún. 16. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

1: régen játszottam, te tudod milyen erőt raksz nekik.


2: én mindig az aranyat zártam közre, 5 arany tároló középen, 4 torony meg 4 katonai bázis körülötte szimmetrikusan, utána fal és fal darabok, hogy ne tudjon az épületek közé éleszteni senki.

A maradék épület körbe volt a fal mentén, így köbe mindent le kellett verni, mire bejutott valaki a falon belülre (kivéve tank, de azt meg megette a 4 bázis+tornyok).

2015. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a Town Hall teljesen mindegy hogy hol van? Mert én eddig mindig azt raktam be középre és körülfalaztam
2015. jún. 16. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
annyi, hogy sok hp-ja van, de ha megtámadnak teljesen mindegy merre áll.
2015. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!