Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene valaki a Csábításból...

Segítene valaki a Csábításból jeles 2. szintjében?

Figyelt kérdés

Igen, komolyan...tényleg elakadtam a 2. szinten...

Amikor Nataniel megkér, hogy irassam alá az igazolást Castiellel (ès miután elküldött), nem tudok tovább haladni a játékban, mert sehol nincs egy ember. Elvileg Nataniellel kéne még beszélnem ezután, hogy jaj de mégis próbálkozzak már tovább, de az a b*zi nincs sehol!!! Csak Castiel bukkan fel néha, de nála is csak annyi válasz"lehrtőség" van mindig, hogy ,,Hát...egyelőre nem."

Most ezzel mit kezdjek? Annyit bekerestem már azt a gyökeret, hogy 150 akciópontból maradt kemény 15, lassan menni sem fogok tudni...:S



2015. jún. 17. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer végig kell menni mindenhol és ha sehol nincs akkor a játékkal van baj. Nekem is többször végigmentem mindenhol és sehol senki. Vrtam 1-2 hetet. És jó lett.

Sok sikert! : )

2015. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!