Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Laggol a Fifa15. Mi baja...

Laggol a Fifa15. Mi baja lehet? Gépem: Processor Intel (R) Core (TM) i3-2100 CPU @ 3.10Ghz 3.10 Ghz 8 Gb ram, Videókártya AMD Radeon Sapphirre HD 7850 2Gb GDDR5, Alaplap: Asus P8Z68-VLX

Figyelt kérdés
Nemrégiben tettem fel windows 7-et a gépemre csak egy frissítés gyanánt. Akkor természetesen a MEGVÁSÁROLT Fifa 15-öt és akkor még nem volt semmi baj. Aztán le akartam tölteni egy programot amire a microsoft essentials security jelzett hogy vírusos és meg is szakítottam a letöltést. Aztán a Fifa 15 borzalmasan elkezdett laggolni. Először arra gyanakodtam hogy vírus ezért malwarebytes-sel (aktiválttal) csináltam egy mélyre ható vizsgálatot akkor talált 200 nemkívánatos elemet. De még ezután is laggolt tehát csináltam egy egyénit ami kb 500.000 fájlt nézett át és mmég ekkor sem talált semmi vírust. És akkor nem jött be ez a vírusos dolog tehát nem tudom mit csináljak ezért fordulok hozzátok. Válaszotokat előre is köszönöm!

2015. jún. 17. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
fifa 15höz 4 magos processzor a minimum javasolt. Neked i3-ad van, ami 2 mag 4 szál, de fifának 4 mag 4 szál kell. Valószínűleg elkezdte érezni a játék a gyenge processzort, vagy a processzor a combos játékot, választhatsz.
2015. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek válasz: nekem i3 2120-am van, és tökéletesen, zökkenőmentesen megy maxon a játék, még online is. (mellette 8gb ram, gtx650 1gb van még)

Szóval a tieden is mennie kellene legalábbis ha lejjebveszed a beállításokat. Ha minimumon sem megy, akkor tényleg valami baj lehet. Sok háttérfeladat? Nod-dal is nézd meg.

2015. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sikerült orvosolni a problémát. Miután aktiváltam a windowst tökéletesen ment. És még egyszer köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 19. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!