Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Global Offensiv...

Counter Strike Global Offensive Őrség!? (Lent)

Figyelt kérdés
Sajnos elkövettem azt a hibát hogy megbíztam egy facebook csoportban egy emberbe aki boostot vállalt! Steamen beállítottam családi módot hogy mindent leblokkoltam, hogy ne tudjon csak játszani! Megadtam adatokat dupla ak ból 1napmki is húzott serifbe nagy volt az öröm nállam. Másnap sasba végzett este írta képpel eggyütt örültem nagyon! Más nap érek haza iskolából nagy örömmel meg akartam hálálni, játékot be is kapcsolom, hogy küldjek offert mit látok? Őrség: Nagyon bomlasztó ez van piros betűkkel oda írva!:( nwgyon szomorú lettem hülye voltam...Van esélyem vissza szerezni az accountom szabadságát IP-cím vagy valahogy? Pont nyár előtt :( 1100óra+ gamem volt operation belépőt is megvettem és így jártam feladjam vagy küzdjek mert van esélyem?

2015. jún. 18. 20:35
 1/2 CsGoHelper válasza:
Szia.Nem tudsz tenni semmit, Nagyon Bomlasztó=Örökös eltiltás ami annyit jelent hogy akinek adtad hogy játsszon az wh-zott/aim-ozott.Velem ugyanez volt nemrég de azóta már megvettem újra a játékot.Sajnálom.
2015. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. jún. 28. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!