Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Postal 2 Paradise Lost című...

Sunyi vakond kérdése:

A Postal 2 Paradise Lost című játékot honnan tudom megszerezni a Steam-en kívül? Vagy azon belül hogy a legegyszerűbb ha nincs bankkártyám amit elfogadna?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki megveszi neked ajándékként. Mivel DLC, kell hozzá a Steam-es Postal 2 is ami még 6 órán keresztül 90%-os leárazásban van. A DLC-n 50% van, így 4 euróba kerül.
2015. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó megoldás lenne ha lenne bárki is akinek van olyanja amivel tud fizetni.

boltba nálunk nem kerül?

2015. jún. 19. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Van még 5 órád hogy személyesen megkeress valakit akinek készpénzben (5 euró - 1535 forint plusz baráti felár) kifizeted a két játékot, és ő elküldi ajándékként ha van annyi pénz a számláján.

Utána már 18 euróba fog kerülni (5500 forint) a következő leárazásig.


Ma már és a jövőben is egyre inkább el fognak tűnni a dobozos játékok. Most is csak a kódért veszed őket amit a neten aktiválsz, onnantól az online kiszolgálóval frissül és azon éred el.

2015. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen tudom mert megvettem dobozban az europa universalis 4. részét és kiakaszt a mostani frissítés, pláne hogy a régi mentés mehet a kukába már másodszor. de a legjobban az zavar hogy meg van egy játék ami régebb óta van meg mint a steam és nem tudom hozzáadni steam-hez hogy hogy hozzá tudjak szólni mert nincs aktiválási kódom, már pedig újra nem fogom megvenni csak azért
2015. jún. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!