Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3-ban vannak új...

A The Sims 3-ban vannak új hajak? Vannak új ruhák? Vannak új sminkek?

Figyelt kérdés

A The Sims 3 -ban lehet utazni mint PL.: a The Sims 2 Jó utatban,az eleve rajta lesz? Vagy csak a Világ körülben?

Már le van telepítve a The Sims 2 Éjszakák,Házi Kedvenc,Évszakok, akkor lesz a 3ban is olyan mint az éjszakában,az évszakokban,a házi kedvencekben lesznek állatok?

Meg lécci mondjatok még lécci h mik lesznek benne...

Ja és ha letelepítem a The Sims 2 H&M cuccokat,meg lesznek benne ezek a cuccok is vagy nem?

Vagy ebben minden benne lesz ami a the sims 2 -ben?

Miben különbözik a The Sims 3 A The Sims2 -től?

köszii.


2010. márc. 1. 16:27
 1/2 tomasmann ***** válasza:
Pár napja játszok a sims3-al és még nem ismerem teljesen.De annyit mondhatok hogy sok újítás van benne.Szép grafika,sok munka.Új beállítások pl iskolánál,munkahelyen.Azt hiszem vannak új ruhák is.Amit a sims2-höz raktál fel lehet hogy benne lesz de szerintem nem mert az külön a második részhez van tervezve.
2010. márc. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Majdnem fél éve játszok a Sims 3-al,és meg vagyok elégedve vele. A Sims 2-ről nem tudok mondani sokat,azzal nem játszottam még.(:

A kérdéseid nem nagyon értem,de megpróbálok válaszolni.

Állatok,és egyéb csak kiegészítő lemezzel lesz. Minden.. ha nincs meg a kiegészítő,akkor állatok se lesznek benne.:D

2011. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!