Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb/legrosszabb...

Melyik a legjobb/legrosszabb GTA rész?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%

A gta 5 mindent visz, de a gta 1 alul marad...

A gta 5-öt szerintem nem kell bemutatnom, de a gta 1:

https://www.youtube.com/watch?v=1yCmJXEsgFo

Mondjuk akkor biztosan nagy áttörésnek számított ez a játékok terén, de akkor is...

2015. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Legjobb: GTA V

Legrosszabb: GTA (az eredeti felülnézetes)


Mindenki a Vice City-t fogja mondani, de én a 80-as években voltam gyerek, és szívből utáltam azt az időszakot, a zenétől a divatig.

2015. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

@baluka002


Te hány éves vagy? Gondolom még elég fiatal lehetsz, ha a GTA 1-et lehúzod. Az volt az egésznek a bölcsője, és a maga idejében igen is nagyon jó játék volt.


Amúgy számomra a legjobb és legnagyobb játékélményt adó a GTA San Andreas volt, amit még a GTA V se tudott számomra leűberelni. A legpocsékabb szerintem a GTA IV lett.

2015. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%

14 vagyok, szerintem nekem is lehet véleményem...

,,Mondjuk akkor biztosan nagy áttörésnek számított ez a játékok terén, de akkor is..."

2015. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Innentől mindent értek. Lehet véleményed, de akkor olyan dolgokról legyen, amiket átéltél a saját maga korába. Mert 18 év távlatából (amikor mellesleg még nem is éltél) lehet hogy gagyinak tűnik a GTA 1, de akkoriban az volt a csúcsszuper játék.
2015. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Legjobb: Vice City/Vice City Stories

Legrosszabb: GTA IV


Bár a GTA V is egy nagyon jó játék lett, végül is ezért vettem meg, de nem adja vissza azt az érzést amit régen pl. a San Andreas vagy a Vice City. Én legelőször a Vice City-vel játszottam, így számomra az a legjobb. A GTA IV-el is játszottam, de nincs benne annyi tartalom mint pl. a San Andreas-ba, de ez végül is érthető, hiszen ez volt az első next-gen GTA 2008-ban. Másrészt úgy elb*szták a PC-s portot, az egy dolog hogy a régi 2009-es konfigommal alig lehetett vele alacsony beállításokkal játszani, de a 2015-ös konfigommal is csak olyan 30-35 FPS-el fut, míg a GTA V majdnem maxon 50-60FPS-el.

2015. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb talán az 5, a legrosszabb talán a 4, engem kikészített hogy mindenki zaklatott a bowling felkérésekkel meg a sok hülyeséggel.
2015. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5.-ös válaszoló!

Csak egy kérdésre válaszoltam...

2015. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

gta 1 a legszarabb

a gta san andreas a legjobb

2015. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Még egy tejfogú.
2015. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!