Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem kapok játékkártyákat...

G. Gyula kérdése:

Miért nem kapok játékkártyákat Steam-en?

Figyelt kérdés
A Humble Bundle által rendeget felhalmozott játékom van Steam-en és ezek közül nagyon sok játékkártyás ezt a kitűzős rendszert nagyon imádom fel is fejlődtem 38as szintűre. A napokban rátaláltam egy olyan programra ami helyettem szerzi a kártyákat anélkül hogy nekem telepíteni kéne az adott játékot. Ez a program az Steam Idle Master. Szóval az a helyzet, hogy a program működött csak éppen kártyákat nem kaptam hiába nőttek a játékkal töltött óráim Steam-en. A program nem jött be (lehet én néztem be valamit...) letöröltem és akkor elhatároztam hogy szerzek magamnak kártyákat.Elkezdtem játszani a BIT.TRIP RUNNER és a Worms Revolution nevezetű játékokkal. Megnéztem mind a kettő játékkártyás beleöltem mindegyikbe 1-1 órát és nem kaptam kártyákat. Lehet hogy a Steam kiszúrta hogy segédprogramot használtam és megvont a kártyáktól vagy valami megváltozott a kártyás rendszerben? Egyáltalán merjek írni a Steam-nek hogy valami baj van aztán kiszúrják hogy "csaltam"? Remélem nem csak én jártam így és tud valaki segíteni de ehhez a programhoz is elfogadok tanácsokat!

#Steam #TradingCards
2015. jún. 22. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Amióta bevezették a Steam refund-ot már csak a 2. óra után esnek a kártyák. Én is pont tegnap akartam kiszedni egy játékból a kártyákat de 2 óra játék után esett az első.


Ha esetleg nem tudnád mi az a Steam refund: a Valve bevezette a pénz vissza térítést ha nem tetszik a játék amit vásároltunk. Ennek 2 alap feltétele van: kevesebb mint 14 napja vettük a játékot illetve nem játszottunk vele 2 óránál többet. Ezért nem esik kártya az első 2 órában.


:)

2015. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2015. jún. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!